Pasowanie na czytelnika

Pasowanie na czytelnika to oficjalne przyjęcie uczniów do grona czytelników biblioteki. Uczniowie klasy I i II  zapoznali się z księgozbiorem przeznaczonym dla najmłodszych czytelników, regulaminem biblioteki, sposobem wypożyczania książek oraz prośbami książki.

Po takim wprowadzeniu, skupione i poważne uroczyście przyrzekły, że będą kochać i szanować książki, korzystać z ich mądrości i sumiennie wypełniać obowiązki czytelnika. Po przyrzeczeniu nastąpiło uroczyste pasowanie na czytelnika. Dzieci na zachętę otrzymały dyplom, książkę i zakładkę do swojej pierwszej wypożyczonej książki. Było też coś dla osłody. Dziękujmy serdecznie Bibliotece Publicznej w Brodnicy za zorganizowanie uroczystości.
 
Iwona Pruchnik

ZDJĘCIA

Total Page Visits: 477 - Today Page Visits: 1
Skip to content