Zakończenie Roku Szkolnego 23/24

Dziś, jak w większości szkół zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024. Najpierw msza w kościele, potem przejście do sali gimnastycznej. Licznie zgromadzeni goście, rodzice i oczywiście społeczność szkolna byli świadkami wręczenia wyróżnień i nagród. Rada Rodziców podziękowała za wiele lat pracy Pani Ewie Snuszka. Głos zabrał również Pan Wójt, dziękując za rok pracy i życząc bezpiecznych wakacji. W ostatniej części uroczystości pożegnaliśmy naszych ósmoklasistów. Jak każdego roku, to bardzo emocjonujące przeżycia dla wielu. Teraz udajemy się na zasłużone wakacje, a zainteresowanych zapraszamy na fotorelację.
Nagrody książkowe oraz vouchery do sklepów Empik ufundowała Rada Rodziców 👏👏👏
Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce Hus za ufundowanie medali dla wyróżnionych uczniów i Panu Piotrowi Stryczyńskiemu za puchar dla prymusa roku szkolnego.
Na obszerną fotorelację i fil zapraszamy na FB
Total Page Visits: 996 - Today Page Visits: 11
Skip to content