Erasmus

W latach 2019-2021 cztery osoby z regionu śremskiego uczestniczyły w projekcie „LOWE za granicą – wsparcie niezawodowej edukacji osób dorosłych oraz społeczności uczących się (LOWE abroad-non-vocationaladulteducation and learning communities), który był realizowany w ramach Programu Erasmus+, KA1 Mobilność Kadry Edukacji Dorosłych. Koordynatorem projektu była Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego „OIC Poland” z siedzibą w Lublinie, a odbiorcą 11 Lokalnych Ośrodków Wiedzy i Edukacji w Polsce, w tym LOWE z Brodnicy, zarządzany przez Szkołę Podstawową im. Hymnu Narodowego w Brodnicy.

Głównym celem projektu była poprawa kompetencji kadry ośrodków LOWE potrzebnych do wspierania uczenia się osób dorosłych (dorosłych słuchaczy) i rozwój współpracy międzynarodowej w tym obszarze.

W zorganizowanym kursie uczestniczyły: Sylwia Majsner, Małgorzata Sajkiewicz, Romualda Buksalewicz i Monika Bulińska.

Więcej……

ZDJĘCIA

Total Page Visits: 497 - Today Page Visits: 2
Skip to content