Dzień Chłopca w klasie IV

Dzień Chłopca w naszej klasie obchodziliśmy bardzo wesoło na godzinie wychowawczej. Chłopcy mieli do wykonania wiele zadań przygotowanych przez wychowawcę p. J. Jankowską. Z większością poradzili sobie doskonale!!! Dziewczynki nad wyraz uważnie obserwowały zmagania chłopców i przyznawały punkty. A oto , jakie konkurencje zostały przeprowadzone:

  1. Obieranie ziemniaka na czas
  2. Nawlekanie nitki na igłę
  3. Kręcenie hula- hop 
  4. Rozpoznawanie po logo, jaka to marka samochodu?

Chłopcy przyznali, że niektóre zadania wykonywali po raz pierwszy w życiu☺ Największą ilość punktów zdobył Jakub Mieloch, ale nie zwycięstwo było tu najważniejsze, a dobra zabawa. Na koniec każdy chłopak otrzymał prezent. Były to breloczki z imieniem i wafelek. Dziewczęta też załapały się na słodki upominek.

Dziękuję p. Marlenie i p. Agnieszce z Rady Rodziców za niespodzianki.

wychowawca klasy IV

    Joanna Jankowska

ZDJĘCIA

Total Page Visits: 503 - Today Page Visits: 1
Skip to content