Dzień Chłopca, Konkurs plastyczny, Światowy dzień tabliczki mnożenia, czyli garść informacji

W dniu dzisiejszym, czyli 30 września 2021r. w naszej szkole zorganizowano apel. Męska część społeczności świętowała dziś Dzień Chłopca i z tej okazji usłyszeli życzenia oraz gromkie brawa od dziewczyn. 

Pani Dorota Kosowska ogłosiła kolejny Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Do udziału zapraszamy uczniów klas III-VIII. Konkurs będzie przebiegał w dwóch częściach: pisemnej i komputerowej (podczas zajęć informatyki).

Pani Iwona Pruchnik podsumowała Gminny Konkurs Plastyczny zorganizowany przez SP Iłówiec “W brzozowym gaju stał domek szlachecki”. W kategorii klas IV-VI miejsce III zdobył Jan Misiak, a wyróżnienie Marta Święcik, natomiast w klasach VII-VIII miejsce II zajęła Maja Jankowiak. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy. Gratulujemy:)

Total Page Visits: 941 - Today Page Visits: 1
Skip to content