Idziemy na zakupy…

W ramach projektu edukacyjnego, uczniowie klas III A i III B bawili się w sklep. Przygotowania zaczęły się  od gromadzenia pudełek po artykułach spożywczych, aptecznych, sprzętu AGD i RTV, zabawkach itp. Każdy artykuł należało wycenić, przygotować ewentualne promocje, rabaty itp. Uczniowie otrzymali papierowe pieniądze, które w domu  starannie posegregowali we własnoręcznie przygotowanych (techniką origami) portfelach. 

W dniu dzisiejszym pozostało zaopatrzenie sklepiku, wyłożenie towaru i zachęcenie kupujących do odwiedzin w sklepie.

W czasie przerwy samemu również można było wybrać się na małe zakupy choćby do klasy obok:)

Ku zdziwieniu Pań, uczniowie byli przygotowani na wiele opcji płatności…..nawet Blik był obsługiwany.

Zabawa była niesamowita, a nauka przy tym i doświadczenie nieocenione:)

A.Skrzypczak i U.Dudziak

ZDJĘCIA

Total Page Visits: 454 - Today Page Visits: 3
Skip to content