Nauczanie zdalne 17-26 listopada 2021

Brodnica, dn. 16.11.2021r.

Informacja

Informuję, że w związku z dynamicznym rozwojem sytuacji epidemiologicznej (ognisko SARS CIVID-19 wśród uczniów i personelu szkoły) w porozumieniu z Organem Prowadzącym oraz PSSE w Śremie wydano zarządzenie zawieszające zajęcia stacjonarne w klasach I-VIII Szkoły Podstawowej oraz oddziałach przedszkolnych w Brodnicy i w Żabnie na okres: od dnia 17 listopada 2021 do dnia 26 listopada 2021r.

W tym okresie zajęcia w przedszkolu i szkole prowadzone będą w trybie zdalnym zgodnie z obowiązującym planem lekcji.

Zajęcia lekcyjne trwać będą do 45 min i rozpoczynać się będą o pełnych godzinach, tj.:

1 lekcja o godz. 800,

2 lekcja o godz. 900 …., itd.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek zmian, będziemy Państwa informować na bieżąco.

Dyrektor ZSP w Brodnicy

Romualda Buksalewicz

PISMO

Total Page Visits: 652 - Today Page Visits: 2
Skip to content