Zakończenie roku ósmoklasistów

W czwartek 24 czerwca 2021r., tuż po mszy św. na zakończenie roku szkolnego 2020/2021, o godzinie 17:00 w naszej szkole pożegnaliśmy uczniów najstarszej klasy. Poza nagrodami za najwyższe wyniki w nauce, ósmoklasiści odebrali nagrody

  • za 100% frekwencję,
  • pracę w szkolnej telewizji,
  • konkursy
  • prowadzenie kroniki szkolnej,
  • za pracę w Samorządzie Uczniowskim
  • za osiągnięcia sportowe

Od tego roku szkolnego wprowadziliśmy nową nagradzaną kategorię: PRYMUS ROKU (średnia powyżej 5,0 oaz wzorowe zachowanie). Nagrodzeni wpisują się do Złotej Księgi Prymusów. Wśród absolwentów były to Aleksandra Tomaszewska i Julia Smolińska.

Po rozdaniu wyróżnień i nagród, uczniowie i rodzice obejrzeli film dokumentujący pobyt naszych ósmoklasistów w szkole. Były łzy wzruszenia, oklaski, uśmiech, więc można wnioskować, że film się podobał.

Na zakończenie krótkie przemówienia, kwiaty, upominki  i  życzenia na wakacje.

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy nawet w najmniejszym stopniu przyczynili się do organizacji tej uroczystości.

Anna Skrzypczak

ZDJĘCIA

 

Total Page Visits: 627 - Today Page Visits: 1
Skip to content