Sierżant Pyrek zaprasza

Sierżant Pyrek już działa, jest już z Wami na e-platformie www.pyrek.pl. Zapraszamy dzieci, rodziców, nauczycieli do rejestracji i testowania możliwości nowej platformy. Zostań policjantem i od dziś zapracuj na swój awans biorąc udział w licznych quizach, przechodząc kolejne poziomy edukacyjnych gier, czy biorąc udział w konkursach. Stwórz swój plan zajęć szkolnych, przygotuj i wyślij kartkę okolicznościową najbliższym i skorzystaj z wielu możliwości systemu.

Platforma pyrek.pl skierowana jest dla wszystkich zainteresowanych elementarnymi zasadami bezpieczeństwa. Jej edukacyjno – rozrywkowa forma oparta o zasady współżycia społecznego ma za zadanie uświadamiać zainteresowanych o istniejącym zagrożeniu w otaczającym nas świecie.

Strona jest całkowicie bezpieczna, a treści dostosowane do jej użytkowników. Każdy znajdzie płaszczyznę dla swoich zainteresowań i treści, których nie można omijać myśląc o zdrowiu swoich najbliższych.

Strona to także historia, bez której codzienność byłaby smutna, dlatego będziemy zachęcać Państwa do odtworzenia jej elementów poprzez wspomnienia, zdjęcia. Kolejny raz wrócimy do naszej przeszłości i razem wspomnimy wspólny czas!

Każda z funkcjonalności zostanie szczegółowo opisana i przedstawiona Państwu w kolejnych artykułach!

Zapraszamy już dziś do zarejestrowania się na platformie www.pyrek.pl!

Pismo do szkół…

Instrukcja użytkownika…

 

Total Page Visits: 475 - Today Page Visits: 2
Skip to content