Zwierzakobus

Drodzy Przyjaciele Schroniska w Gaju!
Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o wsparcie naszej Fundacji w konkursie organizowanym przez Portal RatujemyZwierzaki.pl, w którym możemy wygrać Zwierzakobus.
Link do skarbonki konkursowej Fundacji Schronisko dla Zwierząt w Gaju:
https://www.ratujemyzwierzaki.pl/zwierzakobusdlagaju
Przeprowadzamy rocznie około 1000 interwencji po zwierzęta bezdomne oraz źle traktowane. W takim samochodzie moglibyśmy w sposób bezpieczny i godny przewozić potrzebujące zwierzęta.
Zasady akcji:
– w konkursie liczy się ilość wpłat, a nie uzbierana kwota. Zatem im więcej wpłat (nawet 1 zł), tym lepiej. UWAGA! Wpłata od tej samej osoby zaliczy się tylko raz;
– wygrają organizacje, które zajmą miejsca 1-5 (dokładna ilość unikatowych darczyńców zostanie zweryfikowana przez Organizatora w ciągu 30 dni od zakończenia konkursu);
– konkurs trwa do 16 grudnia 2021 r.;
– jeśli Fundacja nie wygra Zwierzakobusa, to zgromadzone środki nie przepadną, tylko zostaną przekazane na rzecz podopiecznych Schroniska w Gaju.

Dodatkową propozycją z naszej strony, niezależnie od wygranej jest zorganizowanie wyjątkowego spotkania dla uczniów na terenie schroniska lub warsztatów bezpośrednio w zainteresowanej placówce dla 3 najbardziej aktywnych szkół.
W związku z tym zachęcamy Państwa Szkołę do wsparcia naszej konkursowej skarbonki. Mogą to być wpłaty w kwocie 1zł – zarówno od pracowników, jak również rodziców uczniów i rodzin oraz znajomych.
Ważne! Abyśmy mogli prawidłowo zliczyć wpłaty, muszą one zawierać w tytule nazwę Szkoły.
Zachęcamy do wsparcia naszej konkursowej skarbonki – razem możemy więcej!

Pozdrawiamy
Schronisko w Gaju

Total Page Visits: 961 - Today Page Visits: 1
Skip to content