Wesoła piosenka dla babci i dziadka

Święta wszystkich babć i dziadków następują dzień po dniu. O tych ważnych datach, a więc 21 stycznia i 22 stycznia pamiętają nasi najmłodsi uczniowie. Dziś na lekcji wychowania fizycznego klasa 2B zaśpiewała i zatańczyła dla swoich babć i dziadków „Wesołą piosenkę”. Jutro klasa 2A wykona taniec dla swoich najstarszych, najbliższych w rodzinie.

Pandemia koronawirusa nie pozwala naszym kochanym babciom i dziadkom przybyć, jak co roku do szkoły. Ale my nie poddajemy się i pragniemy poprzez nasz wspólny taniec poprawić humor i dać odrobinę nadziei na lepsze dni.

Przecież babcia i dziadek to najukochańsze osoby na świecie!!!

                                                  Joanna Jankowska

FILM – klasa II B zobacz…

FILM – klasa II A zobacz….

Total Page Visits: 614 - Today Page Visits: 1
Skip to content